Opinie pacjentów

Nie sądziłem, że dieta i to przy zaparciach może być tak smaczna. Jem przepyszne potrawy w ilościach dość znacznych a waga leci nadal w dół. Zaparcia zniknęły czuję się dobrze . Tak to ja mogę się odchudzać :-). Pozdrawiam Panią dietetyk :-)

Paweł

Poznaj inną historię

Młodzież w Naszej POradni

Nie wiek ma znaczenie tylko chęci

czytaj więcej

Kolejny sukces pacjentki

  • Asia (42l)
  • Kobieta
  • 06 czerwca, 2017

Do Pani Agnieszki trafiłam 15 kwietnia 2016 po tym jak już sama nie dawałam sobie rady gdzie po wypadku samochodowym , stracie dziecka i 14 miesięcznym leczeniu złamań( w tym czasie 3 zabiegach operacyjnych moja waga wynosiła 108 kg.  Wyniki badań które zrobiłam przed pójściem na wizyte były strasznie odbiegające od normy, cholesterol całkowity 390, glukoza 307. Po miesiącu bycia pod kontrolą pani Agnieszki moja waga spadła o 4,5 kg co było dla  mnie motywacją do dalszego działania i zadowoleniem ze daje rade. Każdy kolejny miesiąc moja waga spadała o kolejne kilogramy , mimo ze jadłam 4 razy więcej. Dzięki Pani Agnieszcze nauczyłam się jeść regularnie (przede wszystkim śniadania które nigdy nie jadłam), nie dojadam między posiłkami , omijam słodycze i pije 3 litry wody dziennie, efektem jest moja obecna waga 81kg z której jestem dumna. Od stycznia tego roku już radzę sobie sama i waga spada ale już wolniej niż na samym początku. Jestem zupełnie inna osobą na mojej twarzy zagościł ponownie uśmiech mimo że było trudno.Polecam Panią Agnieszkę wszystkim znajomym którzy zachwycają się teraz moją zmianą .Dziękuje jej za wszystko, przede wszystkim że stanęła na mojej drodze i dzięki niej jestem ponownie szczęśliwa i radosna. 
 

Do Pani Agnieszki trafiłam 15 kwietnia 2016 po tym jak już sama nie dawałam sobie rady gdzie po wypadku samochodowym , stracie dziecka i 14 miesięcznym leczeniu złamań( w tym czasie 3 zabiegach operacyjnych moja waga wynosiła 108 kg.  Wyniki badań które zrobiłam przed pójściem na wizyte były strasznie odbiegające od normy, cholesterol całkowity 390, glukoza 307. Po miesiącu bycia pod kontrolą pani Agnieszki moja waga spadła o 4,5 kg co było dla  mnie motywacją do dalszego działania i zadowoleniem ze daje rade. Każdy kolejny miesiąc moja waga spadała o kolejne kilogramy , mimo ze jadłam 4 razy więcej.  Dzięki Pani Agnieszcze nauczyłam się jeść regularnie (przede wszystkim śniadania które nigdy nie jadłam), nie dojadam między posiłkami , omijam słodycze i pije 3 litry wody dziennie, efektem jest moja obecna waga 81kg z której jestem dumna. Od stycznia tego roku już radzę sobie sama i waga spada ale już wolniej niż na samym początku..  Jestem zupełnie inna osobą na mojej twarzy zagościł ponownie uśmiech mimo że było trudno.

Polecam Panią Agnieszkę wszystkim znajomym którzy zachwycają się teraz moją zmianą .Dziękuje jej za wszystko, przede wszystkim że stanęła na mojej drodze i dzięki niej jestem ponownie szczęśliwa i radosna. 
 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ