Opinie pacjentów

Do Pani Agnieszki zapisała mnie moja Ukochana Żona :-), uważałem że dietetyk mi nie potrzebny. Zlecono mi badania ....a tu podwyzszony cholesterol, cukier trójglicerydy .lekarz powiedział że dietetyk to doskonały pomysł .Schudłem juz 12 kg ..a żona nie mówi o mnie MISIU tylko Ciasteczko :-).

Michał

Poznaj inną historię

Sukces Kasi

Dziś chciałabym przedstawić Panią Kasię. Pani Kasia ma 39 lat i w sumie przyszła do naszej Poradni Dobry Dietetyk w Zawierciu przez "przypadek". Jej waga w połowie maja 2017r. wynosiła 101,8 kg. nie czuła się dobrze, była często zmęczona, Jednym słowem jej organizm "wręcz krzyczał" ....Skarbie zrób coś .... tak dalej być nie może , bo będzie coraz gorzej... Moja ukochana pacjentka okazała się osobą o naprawdę silnej woli .Konsekwentnie i z uporem dążyła do celu . Jak sama twierdzi nie głodowała wręcz przeciwnie. Czyhało na Nią mnóstwo pokus (wakacje , urlop, letnie imprezy ze znajomymi). Co miesiąc odnotowywaliśmy jej małe zwycięstwa . Na chwilę obecną waży 86,9 kg i to nie jest koniec przemiany. Kasia zgubiła 10,2 kg TŁUSZCZU. Ogromne gratulacje <3

czytaj więcej

Młodzież dąży do celu

  • Maciek
  • Mężczyzna
  • 13 października, 2017

Oby tak dalej....

Chiałabym przedstawić " Naszą" młodzież. Pacjent lat 17 zdecydował się na Naszą pomoc w czerwcu. Kiedy trafił do poradni jego jedzenie to fast foody, napoje energetyczne i kolorowe a na dodatek jeszcze nieregularne. Masakra !!!! 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ